Ο Ν.Ο.Α. του '60...

Κυριακή, 7 Αυγούστου 2011

                                           ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 1966
                         Τα αποτελέσματα Κολυμβητικής ημερίδας 
                                    μεταξύ Αθλητών του Ν.Ο.Α.
                                            Στο ΑΛΙΒΕΡΙ



(Πρόσκλησις Δ.Σ. Ν.Ο.Α.)-Καλούνται άπαντες οι κολυμβηταί και κολυμβήτριαι όπως την προσεχήν Κυριακήν 7ην Αυγούστου 1966 και ώραν 5ην μ.μ. ευρίσκονται εις τας εγκαταστάσεις του Ομίλου όπου θα διεξαχθεί Κολυμβητική ημερίς μεταξύ των Κολυμβητών και Κολυμβητριών του Ν.Ο.Αλιβερίου εφ' όλων των κατηγοριών (Παμπαίδων-Παίδων-Εφήβων-Ανδρών,Παγκορασίδων-Κορασίδων-Γυναικών) μετά το πέρας των αγωνισμάτων θα επακολουθήσει αγώνας WATER-POLO.
Σημειούμεν ότι η παρουσία απάντων των Κολυμβητών και Κολυμβητριών θεωρείται απαραιτήτως.
                           Εντολή Διοικητικού Συμβουλίου


50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ   

00:51"03
2. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   

00:52"00
3. ΣΩΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   

00:58"00

50Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   

01'02"00
2. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

01'15"03

50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   

00:53"00
2. ΛΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ   

00:57"06

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΙΔΩΝ

1. ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   

01'17"00
2. ΣΥΡΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   

01'24"00
3. ΣΚΥΦΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   

01'31"05
4. ΤΣΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   

01'32"00
5. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   

01'34"05
6. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   

01'42"00

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1. ΠΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   

01'40"00
2. ΠΑΠΑΚΥΡΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   

01'51"03
3. ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   

01'57"00

50Μ.ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   

00:51"50
2. ΣΩΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ   

00:57"00

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   

01'36"00
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ   

01'47"00

100Μ.ΥΠΤΙΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   

02'01"05
2. ΣΩΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ   

02'08"00

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   

02'00"00
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ   

02'03"00

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΕΦΗΒΩΝ

1. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   

01'37"00
2. ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ   

01'42"00
3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   

01'44"20

100Μ.ΥΠΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
1. ΚΑΡΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

01'28"00
2. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   

01'37"00

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΕΦΗΒΩΝ

1. ΣΠΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   

01'24"08
2. ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ   

01'44"00

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΦΗΒΩΝ
1. ΚΑΡΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   

01'08"00
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   

01'15"00
3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   

01'16"60

400Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΦΗΒΩΝ

1. ΑΛΕΞΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   

06'11"07

4Χ50Μ.ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ (03'10"07)
1. (ΠΑΛΛΗΣ Β.-ΤΣΟΥΤΗΣ Κ.-ΓΚΙΚΑΣ Γ.-ΣΥΡΙΓΟΣ Δ.)

4Χ100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΦΗΒΩΝ
1. ΟΜΑΔΑ 1'   05'02"00
(ΑΛΕΞΗΣ ΣΠ.-ΣΤΑΜΕΛΟΣ Ε.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Δ.-ΚΑΡΟΖΗΣ Ι.)
2. ΟΜΑΔΑ 2'   05'28"07
(ΣΥΡΙΓΟΣ Δ.-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Θ.-ΠΑΛΛΗΣ Β.-ΠΑΛΛΗΣ ΑΝ.)

4Χ100Μ.ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ (05'13"20)
1. (ΣΠΑΝΟΣ ΑΠ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Δ.-ΣΑΛΤΑΡΙΚΟΣ Γ.-ΚΑΡΟΖΗΣ Ι.)



Αγώνας Υδατοσφαίρισης μεταξύ Τακτικής & Αναπληρωματικής Ομάδος Ν.Ο.Α. ΣΚΟΡ (5-2) 

ΤΑΚΤΙΚΗ:
ΣΑΛΤΑΡΙΚΟΣ Γ(Τ).-ΑΛΕΞΗΣ ΣΤ.-ΑΛΕΞΗΣ ΣΠ.(1)-ΚΑΡΟΖΗΣ Ι.(3)-ΣΠΑΝΟΣ ΑΠ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Δ.(1)-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Θ.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΑΝ.(Τ)-ΜΑΝΩΛΗΣ Κ.-ΠΑΛΛΗΣ ΑΝ.-ΣΤΑΜΕΛΟΣ Ε.(1)-ΠΑΛΛΗΣ Β.(1)-ΣΚΥΦΤΑΣ ΣΠ.-ΡΑΠΤΗΣ Χ.






0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΕΤΙΚΕΤΕΣ

Πρόσφατα Αρθρα

TV ΕΠΙΛΟΓΕΣ

powered by στοιχημα

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΣΑΤΗΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΑΜΙΑΣ
ΡΕΒΥΘΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΕΦ.ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΦ.ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
ΕΦ.ΥΛΙΚΟΥ
ΚΑΛΦΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΤΖΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΚΑΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΣΑΛΤΑΡΙΚΟΣ Λ.
ΤΖΟΤΖΩΚΟΣ Ξ.
ΚΑΡΑΤΖΑΣ Κ.
ΣΤΟΥΠΗΣ Γ.
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ Κ.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

email: n.o.aliveriou61@gmail.com

Τηλ.& fax: 2223023650

Γραφεία: Κάραβος Αλιβερίου Τ.Κ. 34500