Πρώτη δύναμη για δεύτερη χρονιά

Κυριακή, 25 Αυγούστου 2013

                                     25-28 Αυγούστου 1988
                      Παμπεριφερειακό πρωτάθλημα κολύμβησης 
                                       συλλόγων θάλασσας
                             τα αποτελέσματα του Ν.Ο.Αλιβερίου
                                             Στην Πάτρα



Επιτυχία σημείωσε το καθιερωμένο ετήσιο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης συλλόγων θαλάσσης που έγινε στην Πάτρα,25-28/8/1988 και συμμετείχαν σ' αυτό 14 ναυτικοί όμιλοι που δεν διαθέτουν κολυμβητήριο.
Επιτυχία που έχει ιδιαίτερη σημασία για την Περιφέρεια μας-περιφέρεια κατ' εξοχήν ομίλων θαλάσσης,αφού αρκετοί από τους ομίλους της την εκπροσώπησαν επάξια και πρωταγωνίστησαν σε ορισμένες κατηγορίες αγωνισμάτων προσθέτοντας έτσι μερικά ακόμα κύπελλα στη συλλογή τους.Ένας από αυτούς ο Ν.Ο.Αλιβερίου, που μετά την ανακήρυξη του ως πρωταθλητή Ανατολ. Στερεάς και Εύβοιας στην open,για δεύτερη χρονιά αναδεικνύεται πρωταθλητής Ελλάδας ανάμεσα στους ομίλους που προετοιμάζονται στη θάλασσα.Ο Ν.Ο.Α. πήρε την πρώτη θέση στους άνδρες και στις γυναίκες με μεγάλη διαφορά μάλιστα.
Συγκεκριμένα οι κολυμβ
ήτριες του Ν.Ο.Α. πήραν (138) βαθμούς έναντι (80) της Ρόδου, ενώ στους άνδρες οι Αλιβεριώτες μάζεψαν (144) βαθμούς έναντι 96 του δεύτερου Μεδεώνα.
Στη γενική βαθμολογία οι Αλιβεριώτες σάρωσαν στην κυριολεξία, αφού συγκέντρωσαν (125) βαθμούς περισσότερους από τη δεύτερη Ρόδο.
Στις μικρότερες κατηγορίες (Α'Β'Γ'Δ'), το Αλιβέρι ήρθε τρίτο στα κορίτσια με (191) βαθμούς μετά την Ιτέα και το Αργοστόλι.Ο Ν.Ο.Χαλκίδας συγκέντρωσε (183) βαθμούς και η Λίμνη (82).Στα αγόρια πρώτος τερμάτισε ο Ν.Ο.Χ. με (463) βαθμούς ,δεύτερη η Ιτέα με (384) και τρίτος ο Ν.Ο.Α. με (221) βαθμούς.Οι νεάνιδες του Ν.Ο.Α. ξεπέρασαν το Ν.Ο.Χ. Συγκέντρωσαν (114) βαθμούς και τερμάτισαν δεύτερες και οι Χαλκιδεες (75) τρίτες.Αντίθετα στην κατηγορία των νέων δεν συμμετείχε ο Ν.Ο.Α., Ο Ν.Ο.Χ. με (113) βαθμούς ήρθε δεύτερος.
ΡΕΚΟΡ
Στο πρωτάθλημα αυτό ο Παναγιώτης Καστ
όρας κατέρριψε το παμπεριφερειακό ρεκόρ στα 100μ.πεταλούδα ανδρών με 01'05"20.Ο ίδιος να σημειωθεί ότι είναι και πρωταθλητής στο πένταθλο.
Άλλο ένα παμπεριφερειακ
ό ρεκόρ πέτυχε ο μικρός Γιώργος Μπάνος στην κατηγορία Δ' με χρόνο 01'18"01 στα 100μ.πεταλούδα.
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ
Πρώτες θέσεις στο ίδιο πρωτάθλημα κέρδισαν τέσσερις κολυμβητές και έξι κολυμβητριες από το Αλιβέρι.
Την καλύτερη εμφάνιση έκαναν, ο Γιώργος Μπάνος και η Χρυσάνθη Γιαννοπο
ύλου, που τερμάτισαν από τρεις φορές ο καθένας στην πρώτη θέση.Δυο φορές κέρδισαν στις κούρσες τους οι: Ράπτη Δ.,Γιαννοπούλου Δ.,Χ"μιχαηλίδου Δ.,Καστόρας Παν.,Καντζός Μ.Οι υπόλοιποι που ήρθαν πρώτοι ήταν η Νίνου Ε.,Γιαννοπούλου Πην.και Βασιλείου Γ.Στα ομαδικά ο Ν.Ο.Α. πήρε,τρεις πρώτες,πέντε δεύτερες και 2 τρίτες νίκες.Όπως φαίνεται από τα αποτελέσματα αυτά, τόσο ο Κώστας Μητρόπαπας και Χρήστος Μακρύγιαννης όσο και η Ελένη Νίνου, που προπονούν τα δελφίνια του Αλιβερίου,έχουν κάνει αρκετά καλή δουλειά, που αφήνει πολλές ελπίδες για το μέλλον.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αθλητών του Ν.Ο.Α. που ανέβηκαν στο βάθρο:

200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (Ν.Ο.Α.)   03'04"51
2.ΜΠΟΝΗ Ι. (ΡΟΔΟΥ)   03'06"81
3.ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.Α.)   03'12"04

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Ν.Ο.Α.)   01'42"86
2.ΝΙΚΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Ν.Ο.Α.)   01'46"91
3.ΠΕΤΡΑΚΗ Δ. (ΜΕΔΕΩΝ)   01'49"06

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΝΤΖΟΣ ΜΑΝΟΣ (Ν.Ο.Α.)   01'21"69
2.ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.Α.)   01'26"52
3.ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ Γ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)   01'29"27

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'
1.ΓΚΙΝΗΣ Κ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   02'59"44
2.ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.Α.)   03'04"63
3.ΣΑΡΡΗΣ Ν. (ΣΥΡΟΥ)   03'11"04

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ'
1.ΤΣΙΓΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (ΙΤΕΑΣ)   03'21"68
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (ΣΥΡΟΥ)   03'28"08
3.ΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.Α.)   03'37"93

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ Δ'
1.ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.Α.)   02'55"26
2.ΜΑΝΤΑΣΑΣ Ι. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   03'04"72
3.ΛΑΛΑΣ Ι. (ΙΤΕΑΣ)   03'15"40

200Μ.ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΝΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.Α.)   03'16"18
2.ΠΙΤΣΑ Μ. (ΡΟΔΟΥ)   03'19"01
3.ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ Ε. (ΜΕΔΕΩΝ)   03'22"46

200Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘ. (ΡΟΔΟΥ)   02'38"21
2.ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Χ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   02'45"77
3.ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.Α.)   02'57"98

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β'
1.Χ"ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Ν.Ο.Α.)   01'35"48
2.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.Α.)   01'37"73
3.ΣΚΟΥΡΑ Π. (ΙΤΕΑΣ)   01'38"94

50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1.ΚΥΤΕΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (ΙΤΕΑΣ)   00:34"97
2.ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.Α.)   00:35"48
3.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (ΙΤΕΑΣ)   00:36"65

200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Δ'
1.ΚΟΥΝΗΣ Γ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   02'41"06
2.ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ (Ν.Ο.Α.)   02'54"32
3.ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ε. (ΜΕΔΕΩΝ)   02'55"62

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (Ν.Ο.Α.)   01'40"41
2.ΚΕΧΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (Ν.Ο.Α.)   01'55"29
3.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Ε. (ΙΤΕΑΣ)   01'58"17

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Μ. (ΣΥΡΟΥ)   02'59"49
2.ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.Α.)   03'13"66
3.ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ν.Ο.Α.)   03'28"40

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Ν.Ο.Α.)   03'44"22
2.ΚΥΜΗΝΑ Κ. (ΣΥΡΟΥ)   03'53"98
3.ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ Ε. (ΜΕΔΕΩΝ)   04'00"23

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β'
1.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ. (ΡΟΔΟΥ)   03'02"81
2.ΣΚΟΥΡΑ Π. (ΙΤΕΑΣ)   03'17"00
3.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.Α.)   03'22"16

100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Δ'
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.Α.)   01'31"44
2.ΜΑΛΑΧΙΑΣ Σ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   01'32"09
3.ΡΟΓΝΙΩΤΗΣ Δ. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   01'34"46

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.Α.)   01'05"72
2.ΒΥΡΛΟΣ Ι. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   01'06"97
3.ΡΑΠΤΗΣ Δ. (ΜΕΔΕΩΝ)   01'10"71

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Ν.Ο.Α.)   01'30"40
2.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Ν.Ο.Α.)   01'50"40

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1.ΝΤΙΝΑ Μ. (ΙΤΕΑΣ)   01'20"46
2.ΚΥΤΕΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (ΙΤΕΑΣ)   01'20"92
3.ΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.Α.)   01'22"83

200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ Κ. (ΡΟΔΟΥ)   02'52"07
2.ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Ν.Ο.Α.)   02'58"44
3.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (Ν.Ο.Α.)   03'12"47

200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.Α.)   02'17"10
2.ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ Σ. (ΡΟΔΟΥ)   02'24"55
3.ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ν.Ο.Α.)   02'32"58

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β'
1.ΚΑΝΙΟΥΡΑ Β. (ΜΕΔΕΩΝ)   01'41"23
2.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Σ. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   01'41"63
3.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.Α.)   01'44"85

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'
1.ΓΚΙΝΗΣ Κ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   01'22"02
2.ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.Α.)   01'22"31
3.ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)   01'24"87

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ'
1.ΚΑΜΠΟΥΡΗ Φ. (ΡΟΔΟΥ)   03'26"63
2.ΑΚΡΙΔΑ Μ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   03'40"17
3.ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.Α.)   03'40"59

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Δ'
1.ΝΤΟΥΝΗ Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)   03'39"44
2.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ Μ. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   03'46"87
3.ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.Α.)   03'50"04

100Μ.ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΠΙΤΣΑ Μ. (ΡΟΔΟΥ)   01'29"44
2.ΝΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.Α.)   01'30"86
3.ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ Ε. (ΜΕΔΕΩΝ)   01'32"44

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ'
1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε. (ΣΥΡΟΥ)   01'36"05
2.ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.Α.)   01'43"68
3.ΔΑΧΤΥΛΙΔΟΥ Π. (ΣΥΡΟΥ)   01'45"40

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Δ'
1.ΨΥΧΟΓΙΟΥ Κ. (ΑΡΓΟΥΣ)   01'44"87
2.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ. (ΙΤΕΑΣ)   01'45"73
3.ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.Α.)   01'51"73

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ Δ'
1.ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.Α.)   01'18"52
2.ΝΙΚΑΣ Σ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)   01'29"52
3.ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.Ο.Α.)   01'39"34

200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β'
1.Χ"ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Ν.Ο.Α.)   02'51"09
2.ΜΑΝΔΡΟΥ Φ. (ΙΤΕΑΣ)   02'57"64
3.ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥΚΟΥ Σ. (ΣΥΡΟΥ)   03'06"55

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (Ν.Ο.Α.)   03'42"41
2.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Σ. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   03'56"38
3.ΚΕΧΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (Ν.Ο.Α.)   04'17"45

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Ν.Ο.Α.)   03'15"84
2.ΝΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.Α.)   03'32"07

50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ Κ. (ΡΟΔΟΥ)   00:31"56
2.ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ Ε. (ΜΕΔΕΩΝ)   00:35"47
3.ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.Α.)   00:37"51

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   00:59"95
2.ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.Α.)   01'00"31
3.ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ Β. (ΡΟΔΟΥ)   01'01"31

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ'
1.ΚΑΜΠΟΥΡΗ Φ. (ΡΟΔΟΥ)   01'36"90
2.ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.Α.)   01'40"17
3.ΑΚΡΙΔΑ Μ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   01'42"82

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΝΤΖΟΣ ΜΑΝΟΣ (Ν.Ο.Α.)   02'35"15
2.ΒΥΡΛΟΣ Ι. (ΝΑΥΠΛΙΟΥ)   02'36"04
3.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. (ΡΟΔΟΥ)   02'40"52

200Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Δ'
1.ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.Α.)   03'06"15
2.ΛΑΛΑΣ Ι. (ΙΤΕΑΣ)   03'07"67
3.ΜΑΛΑΧΙΑΣ Σ. (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)   03'11"98

200Μ.ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Δ'
1.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Ι. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)   03'19"07
2.ΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.Α.)   03'36"83
3.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ. (ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ)   03'54"91




 ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: noa61.blogspot.com &Π.Σ.Α.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΕΤΙΚΕΤΕΣ

Πρόσφατα Αρθρα

TV ΕΠΙΛΟΓΕΣ

powered by στοιχημα

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΣΑΤΗΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΑΜΙΑΣ
ΡΕΒΥΘΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΕΦ.ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΦ.ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
ΕΦ.ΥΛΙΚΟΥ
ΚΑΛΦΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΤΖΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΚΑΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΣΑΛΤΑΡΙΚΟΣ Λ.
ΤΖΟΤΖΩΚΟΣ Ξ.
ΚΑΡΑΤΖΑΣ Κ.
ΣΤΟΥΠΗΣ Γ.
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ Κ.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

email: n.o.aliveriou61@gmail.com

Τηλ.& fax: 2223023650

Γραφεία: Κάραβος Αλιβερίου Τ.Κ. 34500