Τα χρυσά μετάλλια των παμπεριφερειακών (5)...

Παρασκευή, 6 Φεβρουαρίου 2015

Παμπεριφερειακά πρωταθλήματα κολύμβησης για συλλόγους που προετοιμάζονται στη θάλασσα, επί την ευκαιρία των 30 χρόνων (1985-2015) αυτού του θεσμού, συνεχίζουμε με την τελευταία κατηγορία των παμπαίδων-Β'-παγκορασίδων-Β'...
την περιήγηση μας.







ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-Β'

50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1987: 00:30"38  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Ν.Ο.ΝΑΥΠΛΙΟΥ)
1988: 00:30"99  ΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1989: 00:31"04  ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΒΟΝΙΤΣΑΣ)
1990: 00:31"57  ΑΝΤΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 00:28"86  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1992: 00:30"19  ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1993: 00:31"00  ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1994: 00:31"33  ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΔΗΛΕΣΙ)
1995: 00:32"57  ΜΑΡΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1996: 00:31"11  ΒΑΡΤΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1997: 00:32"27  ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1998: 00:28"89  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
1999: 00:31"09  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2000: 00:32"13  ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2001: 00:32"83  ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 00:30"56  ΤΟΤΟΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 00:37"23  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Ν.Ο.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ)
2004: 00:34"50  ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2005: 00:30"98  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Ν.Ο.Δ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ)
2006: 00:29"25  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2007: 00:35"58  ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2008: 00:30"68  ΛΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2009: 00:31"36  ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 00:33"92  ΖΑΪΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2011: 00:31"77  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2012: 00:30"36  ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 00:32"77  ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2014: 00:33"75  ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1985: 01'07"05  ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)-Δ
1985: 01'12"22  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1986: 01'09"55  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Δ
1986: 01'13"55  ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1987: 01'08"36  ΠΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1988: 01'09"36  ΜΑΝΤΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1989: 01'13"52  ΚΩΦΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1990: 01'13"96  ΜΟΣΧΟΝΑΣ-ΚΑΡΚΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 01'08"89  ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1992: 01'08"75  ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1993: 01'12"98  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1994: 01'13"37  ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1995: 01'10"96  ΜΑΡΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1996: 01'13"17  ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1997: 01'09"87  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1998: 01'05"35  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
1999: 01'11"08  ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
2000: 01'11"27  ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2001: 01'13"38  ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 01'06"78  ΤΟΤΟΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 01'30"92  ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2004: 01'12"23  ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2005: 01'09"81  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Ν.Ο.Δ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ)
2006: 01'06"14  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2007: 01'19"43  ΜΙΣΤΗΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2008: 01'20"58  ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)
2009: 01'07"85  ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 01'14"65  ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ-ΜΠΕΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2011: 01'12"83  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2012: 01'15"91  ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'04"68  ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2014: 01'18"79  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)


200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1985: 02'25"59  ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)-Δ
1985: 02'39"49  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1986: 02'28"57  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Δ
1986: 02'41"37  ΚΟΚΚΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1987: 02'32"18  ΠΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1988: 02'41"06  ΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1989: 02'37"63  ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1990: 03'00"01  ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1991: 02'41"19  ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1992: 02'45"83  ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1993: 02'35"50  ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1994: 02'49"33  ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1995: 02'39"60  ΜΑΡΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1996: 02'37"65  ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1997: 02'32"92  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1998: 02'42"34  ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1999: 02'38"44  ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
2000: 02'50"97  ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2001: 02'37"97  ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 02'32"81  ΤΟΤΟΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 03'14"23  ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2004: 02'45"86  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2005: 02'44"35  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Ν.Ο.Δ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ)
2006: 02'26"97  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2007: 02'50"33  ΜΙΣΤΗΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2008: 02'54"91  ΖΩΝΤΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2009: 02'30"76  ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 03'04"63  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2011: 02'44"66  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2012: 02'40"43  ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 02'52"11  ΝΟΙΚΟΚΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)

100Μ.ΥΠΤΙΟ

1985: 01'15"94  ΚΟΥΛΟΜΠΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Δ
1985: 01'30"92  ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)-Ε
1986: 01'26"02  ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 01'23"40  ΑΛΤΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Ε
1987: 01'17"60  ΑΛΤΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1988: 01'31"44  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
1989: 01'26"99  ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1990: 01'33"70  ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1991: 01'32"69  ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1992: 01'31"59  ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1993: 01'26"79  ΦΩΚΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1994: 01'24"57  ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1995: 01'27"07  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1996: 01'23"00  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1997: 01'21"82  ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
1998: 01'16"50  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
1999: 01'33"85  ΚΟΠΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)
2000: 01'27"74  ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2001: 01'20"83  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 01'26"06  ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 01'29"61  ΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'29"68  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2005: 01'35"56  ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2006: 01'33"03  ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2007: 01'48"34  ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2008: 01'26"05  ΛΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2009: 01'19"88  ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 01'31"22  ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ-ΜΠΕΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2011: 01'30"53  ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2012: 01'25"90  ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'25"43  ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2014: 01'32"37  ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)

200Μ.ΥΠΤΙΟ

1986: 03'03"04  ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 03'04"67  ΑΛΤΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Ε
1987: 02'51"14  ΑΛΤΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1988: 03'06"15  ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
1989: 03'10"61  ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1990: 03'30"70  ΑΝΤΥΠΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 03'19"70  ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ

1985: 01'27"65  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Δ
1985: 01'35"51  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1986: 01'30"08  ΚΟΥΛΟΒΑΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Δ
1986: 01'31"39  ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1987: 01'26"96  ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1988: 01'30"29  ΜΑΝΤΑΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1989: 01'22"81  ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1990: 01'34"94  ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1991: 01'39"12  ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ)
1992: 01'34"27  ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1993: 01'31"08  ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1994: 01'29"58  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1995: 01'34"78  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1996: 01'37"41  ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1997: 01'36"30  ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1998: 01'37"49  ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1999: 01'34"22  ΚΕΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
2000: 01'36"05  ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)
2001: 01'36"99  ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 01'29"63  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2003: 01'35"00  ΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'30"42  ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2005: 01'41"77  ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2006: 01'58"85  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2007: 01'45"99  ΖΩΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2008: 01'33"90  ΑΣΚΟ ΓΙΟΥΡΓΕΝ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2009: 01'35"08  ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 01'39"61  ΜΠΑΚΡΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ν.Ο.Δ.ΩΡΕΩΝ)
2011: 01'37"18  ΜΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2012: 01'40"99  ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'31"80  ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2014: 01'41"69  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ

1986: 03'11"96  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Δ
1986: 03'12"91  ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1987: 03'04"43  ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1988: 03'25"42  ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 03'04"23  ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1990: 03'57"81  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 03'31"11  ΚΟΥΤΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ)

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

1985: 01'20"13  ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1985: 01'31"91  ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1986: 01'25"13  ΚΟΥΛΟΒΑΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Δ
1986: 01'30"50  ΞΥΝΤΑΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1987: 01'22"15  ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1988: 01'18"52  ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
1989: 01'24"21  ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1990: 01'49"91  ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1991: 01'29"61  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1992: 01'17"85  ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1993: 01'21"07  ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1994: 01'25"82  ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1995: 01'35"63  ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1996: 01'24"94  ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1997: 01'23"46  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1998: 01'29"75  ΛΑΣΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1999: 01'28"00  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2000: 01'19"50  ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2001: 01'22"73  ΣΦΑΛΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2002: 01'13"21  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2003: 01'18"33  ΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'26"87  ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2005: 01'37"08  ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2006: 01'38"59  ΣΙΛΙΝΤΖΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2007: 01'58"65  ΖΩΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2008: 01'20"78  ΛΕΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2009: 01'35"37  ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 01'43"44  ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ-ΜΠΕΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2011: 01'39"94  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Ν.Ο.Δ.ΩΡΕΩΝ)
2012: 01'34"50  ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'19"01  ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2014: 01'35"52  ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

1985: 02'53"09  ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Δ
1985: 03'17"20  ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Ε
1986: 03'03"19  ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)-Δ
1986: 03'02"83  ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)-Ε
1987: 02'57"00  ΑΛΤΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1988: 02'55"26  ΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
1989: 03'14"53  ΚΩΦΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1990: 03'23"13  ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1991: 03'14"39  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-Β'

50Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1987: 00:36"24  ΘΕΡΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ (Ν.Ο.ΒΟΝΙΤΣΑΣ)
1988: 00:33"74  ΚΑΪΜΑΚΟΥΔΗ ΝΙΚΗ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1989: 00:35"14  ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1990: 00:37"14  ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 00:37"86  ΚΑΛΚΑΤΖΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Ν.Ο.ΔΗΛΕΣΙ)
1992: 00:35"55  ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ)
1993: 00:35"47  ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1994: 00:33"68  ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΛΕΙΩ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
1995: 00:32"17  ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1996: 00:32"12  ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1997: 00:35"81  ΒΑΒΑΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1998: 00:33"73  ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1999: 00:33"66  ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΧΛΟΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
2000: 00:35"50  ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2001: 00:34¨23  ΛΙΑΜΠΟΤΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 00:36"39  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
2003: 00:34"51  ΚΟΡΔΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 00:34"39  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2005: 00:34"45  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2006: 00:32"48  ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2007: 00:37"41  ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2008: 00:34"60  ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2009: 00:32"95  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 00:32"06  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2011: 00:33"63  ΚΛΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2012: 00:31"21  ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 00:35"31  ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Ν.Ο.ΜΗΛΟΥ)
2014: 00:33"51  ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1985: 01'11"57  ΣΑΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Δ
1985: 01'15"54  ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1986: 01'10"92  ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 01'21"62  ΣΚΟΥΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Ε
1987: 01'22"24  ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1988: 01'14"61  ΣΑΜΩΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 01'17"27  ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1990: 01'18"75  ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 01'26"53  ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1992: 01'19"75  ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ)
1993: 01'18"92  ΦΟΡΤΕ ΑΝΤΩΝΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1994: 01'15"14  ΜΙΑΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1995: 01'11"88  ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1996: 01'14"52  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
1997: 01'21"65  ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1998: 01'17"10  ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1999: 01'14"75  ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2000: 01'19"35  ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2001: 01'17"85  ΛΙΑΜΠΟΤΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 01'16"85  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 01'14"85  ΚΟΡΔΑΛΗ ΑΝΑ;ΣΤΑΣΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'19"79  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2005: 01'22"39  ΓΚΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2006: 01'16"10  ΜΕΖΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2007: 01'14"67  ΜΕΖΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2008: 01'19"90  ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2009: 01'12"28  ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)
2010: 01'13"26  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2011: 01'14"58  ΚΛΗΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2012: 01'09"72  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'18"88  ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Ν.Ο.ΜΗΛΟΥ)
2014: 01'15"46  ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

200Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1985: 02'38"83  ΣΑΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Δ
1985: 02'46"11  ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1986: 02'33"16  ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 02'55"19  ΣΥΡΡΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1987: 03'05"11  ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1988: 02'52"89  ΚΑΪΜΑΚΟΥΔΗ ΝΙΚΗ (Ν.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1989: 02'50"78  ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1990: 02'58"30  ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 03'12"09  ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1992: 02'56"42  ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ)
1993: 02'52"15  ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1994: 02'50"44  ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1995: 02'41"32  ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Υ.Σ.ΡΟΔΟΥ)
1996: 02'57"76  ΣΥΡΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1997: 03'05"43  ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1998: 02'50"06  ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1999: 02'45"06  ΛΕΟΝΤΗ ΕΝΤΟΥΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2000: 02"46"25  ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2001: 02'48"12  ΛΙΑΜΠΟΤΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2002: 02'51"41  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 02'39"89  ΚΟΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 02'56"23  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2005: 02'46"11  ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (Ν.Ο.ΤΡΙΧΩΝΙΔΟΣ)
2006: 02'46"08  ΜΕΖΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2007: 02'38"52  ΜΕΖΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2008: 03'07"13  ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2009: 02'43"53  ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)
2010: 03'08"16  ΚΑΡΑΤΖΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2011: 02'55"60  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2012: 02'55"11  ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 03'03"81  ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

100Μ.ΥΠΤΙΟ

1985: 01'28"03  ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1985: 01'35"05  ΞΥΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1986: 01'30"29  ΞΥΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 01'32"41  ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Ε
1987: 01'30"47  ΝΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1988: 01'24"65  ΣΑΜΩΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 01'26"42  ΝΑΛΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ (Α.Κ.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1990: 01'36"79  ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 01'35"89  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1992: 01'37"36  ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1993: 01'30"23  ΠΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1994: 01'27"09  ΜΙΑΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1995: 01'29"14  ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1996: 01'29"90  ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1997: 01'28"30  ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1998: 01'30"73  ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1999: 01'26"95  ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2000: 01'20"10  ΡΕΠΠΑ ΜΙΧΑΗΛΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2001: 01'48"67  ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)
2002: 01'30"08  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2003: 01'25"58  ΚΟΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'44"23  ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2005: 01'29"37  ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2006: 01'26"54  ΓΕΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2007: 01'22"38  ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2008: 01'33"81  ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΜΟΝΗ (Ν.Ο.Δ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ)
2009: 01'26"27  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2010: 01'32"21  ΛΙΒΕΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2011: 01'18"38  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΤΖΙΟΡΤΖΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2012: 01'22"87  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'38"06  ΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2014: 01'26"90  ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

200Μ.ΥΠΤΙΟ

1986: 03'13"16  ΞΥΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 03'28"11  ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)-Ε
1987: 03'20"39  ΝΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1988: 03'19"07  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 03'07"43  ΝΑΛΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ (Α.Κ.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1990: 03'33"18  ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 03'40"50  ΣΥΡΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)

100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ

1985: 01'33"97  ΒΟΛΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1985: 01'39"23  ΣΥΡΡΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1986: 01'34"15  ΣΥΡΡΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 01'36"04  ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Ε
1987: 01'45"28  ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 01'37"63  ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1990: 01'48"50  ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 01'38"24  ΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1992: 01'41"14  ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1993: 01'36"86  ΠΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1994: 01'33"44  ΜΙΑΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1995: 01'41"96  ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1996: 01'34"56  ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1997: 01'37"44  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1998: 01'28"92  ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1999: 01'32"75  ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΧΛΟΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
2000: 01'34"93  ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2001: 01'48"95  ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)
2002: 01'49"52  ΣΕΡΕΦΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)
2003: 01'38"80  ΓΚΟΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'43"13  ΦΛΩΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2005: 01'45"46  ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2006: 01'31"96  ΓΕΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2007: 01'29"97  ΓΕΡΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2008: 01'41"04  ΖΑΪΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2009: 01'39"58  ΖΑΪΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ (Ν.Ο.ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
2010: 01'37"36  ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2011: 01'27"38  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΤΖΙΟΡΤΖΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2012: 01'26"81  ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'42"41  ΚΟΥΦΑ ΜΑΡΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'42"41  ΤΣΕΡΕΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2014: 01'38"84  ΚΑΡΑΒΑΝΑΤΖΗ ΘΕΚΛΑ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)

200Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ

1986: 03'25"02  ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 03'25"51  ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Ε
1987: 03'47"22  ΚΙΑΠΕΚΑΚΗ ΑΝΘΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1988: 03'39"44  ΝΤΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 03'30"22  ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1990: 03'46"55  ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΥ ΡΟΖΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 03'38"54  ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)

100Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

1985: 01'24"65  ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Δ
1985: 01'27"19  ΦΙΣΤΕ ΧΑΡΙΣΤΙΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1986: 01'22"13  ΦΙΣΤΕ ΧΑΡΙΣΤΙΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 01'36"98  ΣΥΡΡΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1987: 01'35"85  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ)
1988: 01'44"87  ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΥΣ Η ΑΡΓΩ)
1989: 01'36"88  ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1990: 01'48"20  ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 01'32"18  ΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1992: 01'37"52  ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1993: 01'34"18  ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1994: 01'36"65  ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.ΛΗΜΝΟΥ)
1995: 01'41"92  ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1996: 01'38"84  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
1997: 01'26"63  ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Ν.Ο.ΡΟΔΟΥ)
1998: 01'34"10  ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
1999: 01'25"21  ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2000: 01'40"70  ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ν.Ο.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ)
2001: 02'14"18  ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2002: 01'58"44  ΦΛΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2003: 01'30"76  ΚΑΠΟΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2004: 01'49"89  ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Α.Ψ.Λ.ΜΕΔΕΩΝ)
2005: 01'35"76  ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2006: 01'26"27  ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2007: 01'18"65  ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΝΑ (Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ")
2008: 01'42"73  ΛΑΠΗ ΙΩΑΝΝΑ (Ν.Ο.ΠΑΡΟΥ)
2009: 01'32"54  ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)
2010: 01'35"60  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2011: 01'28"19  ΚΑΛΟΦΩΝΟΥ ΤΖΙΟΡΤΖΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2012: 01'23"27  ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
2013: 01'39"23  ΚΡΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑΝΙΝΑ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2014: 01'38"73  ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

1985: 03'00"96  ΣΑΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΧΙΟΥ)-Δ
1985: 03'07"71  ΦΙΣΤΕ ΧΑΡΙΣΤΙΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1986: 03'19"61  ΒΟΛΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΕΚΕΒ)-Δ
1986: 03'20"15  ΣΥΡΡΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΠΕΚΕΒ)-Ε
1987: 03'24"72  ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΙΤΕΑΣ)
1988: 03'12"94  ΣΑΜΩΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1989: 03'04"64  ΝΑΛΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ (Α.Κ.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
1990: 03'24"81  ΔΑΝΕΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
1991: 03'07"44  ΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ν.Ο.ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)

Τα παρακάτω αγωνίσματα προστέθηκαν στο τελευταίο πρωτάθλημα στο πρόγραμμα των αγώνων. (Ιτέα 2014)

50Μ.ΥΠΤΙΟ

2014: 00:41"53  ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2014: 00:40"24  ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

50Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ

2014: 00:45"39  ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)
2014: 00:45"43  ΚΑΡΑΒΑΝΑΤΖΗ ΘΕΚΛΑ (ΥΔΡΑΪΚΟΣ Ν.Ο.)

50Μ.ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

2014: 00:37"98  ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ)
2014: 00:42"76  ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ (Α.Ν.Ο.ΖΑΚΥΝΘΟΥ)

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: noa61.blogspot.com & Π.Σ.Α.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΕΤΙΚΕΤΕΣ

Πρόσφατα Αρθρα

TV ΕΠΙΛΟΓΕΣ

powered by στοιχημα

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΡΟΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΣΑΤΗΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΑΜΙΑΣ
ΡΕΒΥΘΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΕΦ.ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΦ.ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΗΣ
ΕΦ.ΥΛΙΚΟΥ
ΚΑΛΦΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΕΙΔ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΤΖΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΚΑΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
ΣΑΛΤΑΡΙΚΟΣ Λ.
ΤΖΟΤΖΩΚΟΣ Ξ.
ΚΑΡΑΤΖΑΣ Κ.
ΣΤΟΥΠΗΣ Γ.
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ Κ.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

email: n.o.aliveriou61@gmail.com

Τηλ.& fax: 2223023650

Γραφεία: Κάραβος Αλιβερίου Τ.Κ. 34500